Lázně Resort Toušeň > Senior program

Senior program

Seniorský program Partner VŠEM v rámci Resortu Lázně Toušeň, spolu s volnočasovou a zdravotní péčí není realizován pouze jako prostá péče o seniory, kdy jde o nabídku plnohodnotného bydlení a servisu pro osoby, které přemýšlí o své budoucnosti a požadují předem zajištěné nadstandardní a individuální služby ve stanoveném rozsahu a kvalitě.

Bydlení v Resortu LT nabízí možnosti jak aktivním seniorům, kteří chtějí využívat sdílených služeb s širokou nabídkou volnočasových aktivit, tak komplexní zdravotní a ošetřovatelské služby v nadstandardní kvalitě a zvolené individualizaci.

Partner VŠEM

Program Partner VŠEM je naše nabídka nadstandardních služeb s nepřetržitým nebo částečným pečovatelským servisem, kdy kromě zdravotní, ošetřovatelské a sociální péče nabízíme širokou škálu doplňkových služeb, jako je posilovna, rehabilitace, fyzioterapie nebo bohatý výběr rozvojových a volnočasových aktivit.

Komplex Partner VŠEM je budováno/realizováno jako nové centrum pro seniory umístěné v klidné části lázeňského města, které svým klientům nabízí domov s nejvyšším standardem poskytovaných služeb.