Lázně Resort Toušeň > Resort Lázně Toušeň

Resort Lázně Toušeň

Realizace resortního generačního bydlení v podobě nadstandardních rodinných domů, rodinných vila domů a bytových domů s bytovými jednotkami, tvoří urbanistický celek ojedinělého komplexního typu s důrazem na velké množství zeleně a moderních trendů v bydlení.

Resort se nachází v atraktivní lokalitě lázeňského města Lázně Toušeň nabízející možnosti pro sportovní a volnočasové aktivity, spolu s důrazem na dostupnost zdravotních a sociálních služeb/péče nejen v rámci Senior programu, ale i samotného městyse.


Městys Lázně Toušeň s dlouhou a bohatou historií naleznete východně od Prahy, přímo na soutoku řek Labe a Jizery, mezi Brandýsem nad Labem / Starou Boleslaví a Čelákovicemi. Městys leží v malebné polabské krajině a je také známý svými slatinnými lázněmi. Patří mezi místa trvale vyhledávaná k bydlení, rekreaci, kulturnímu a sportovnímu vyžití i odpočinku.

  • Lázně Toušeň je malebnou a doslova ideální lokalitou pro trvalé žití. Městys počtem obyvatel přesahujících číslo 1 000 a s průměrným věkem obyvatel pod 40 let. To jsou zajímavé předpoklady pro budoucí život mladých rodin s dětmi a postarší občany.
  • Městys disponuje kvalitní občanskou vybaveností, kterou tvoří obchody s libovolným sortimentem.
  • Na dosah ruky budete mít základní a mateřskou školu, včetně knihovny, lékárny, pošty, zdravotnického zařízení a několika restaurací. Zapojit se můžete do nejrůznějších spolků, jejichž náplň osloví jak děti, tak dospělé.

S vynikajícím situováním obce Lázně Toušeň souvisí velice snadná dostupnost do hlavního města, které je vzdáleno jen necelých 30 km. Doprava je možná prostřednictvím automobilu, častých a pravidelných autobusových linek nebo vlakem.

  • Praha z hlediska občanské vybavenosti značným způsobem rozšiřuje možnosti spokojeného žití. Ať se jedná o vzdělání, pohybové aktivity nebo nakupování v obchodních domech.
  • Domy resortu Lázně Toušeň jsou lukrativní investicí do vlastního domova. Na jednu stranu žijete v poklidné lokalitě, na tu druhou máte neomezené služby velkého města vzdálené jen několik minut jízdy.